Jan H. – Jablonec nad Nisou

Firma OG-EXPO Design provedla v našem bytě v Jablonci nad Nisou realizaci chodbových vestavných skříní a kompletní ložnicové sestavy. Mohu říci ,že po zkušenostech s jinými firmami jsem byl velice potěšen vztřícností a
celkovým skvělým přístupem pana Šebesty, jakož i kvalitou dodaných sestav a provedením práce..Mohu proto firmu vřele doporučit!

Jan S. – Pardubice

Jak u realizované kuchyňské linky, včetně ostatního nábytku, tak i u knihovny a postele, se nevyskytly problémy, syn je s nábytkem spokojený a plně mu vyhovuje. Také barevné sladění s ostatním nábytkem je vyhovující a vše je plně využíváno. Jsme spokojeni.

Hospoda U Karla

Všechno funguje jak má. S barovou skříní jsme spokojeni.

DD Haus s.r.o.

Společnost OG-EXPO Design předvádí opravdovou kvalitu a profesionalitu. Do našich kanceláři jsme potřebovali vestavěné skříně, kdy jsme měli pouze hrubou představu o jejich vzhledu. Po rychlé a jednoduché domluvě termínu přijeli zaměřit místnosti a dokázali nám poradit s rozložením skříní. Zpětně vidíme, že mají zkušenosti a přesně trefili, jak skříně potřebujeme využívat. Plusová hodnota je jistá míra variability nastavení polic. Určitě mohu jen doporučit pro super komunikaci, zákaznický servis a kvalitu provedení a materiálu.

Heimtextil Frankfurt 2020

GDP KORAL s. r. o. – BUSWORLD 2019 Brussels

JUTA a.s. Techtextil Frankfurt 2019