4 dny plné stavebních inovací a bohatého programu hostilo Brno

26. 2. 2020

Stavební veletrh Brno prezentuje průřez celým odvětvím stavebnictví. Pokrývá realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební konstrukce a technické zařízení budov. Termín konání veletrhu na začátku roku umožňuje získání potřebných informací, přehledu o novinkách nebo nalezení realizátorů a dodavatelů staveb ještě před zahájením stavební sezóny. Hlavním tématem Stavebního veletrhu 2020 bude Vnitřní prostředí budov a tepelný komfort, které se bude prolínat všemi čtyřmi dny veletrhu. Zaměří se na témata: zelené střechy a fasády, topení a chlazení, větrání a stínění nebo osvětlení a akustika. Na návštěvníky z řad odborné i široké veřejnosti čeká kromě prezentace produktů, praktických ukázek a zajímavých přednášek také řada bezplatných poradenských center či studentské soutěže a ukázky prací učňů pořádaných na podporu řemesel.

og zkouška

EUROSHOP DUSSELDORF

16. 2. 2020

Veletrh se poprvé konal v roce 1966, a probíhá s tříletou periodicitou dodnes.
Jedná se o důležitou platformu, kde se rodí inovace, určují trendy a vznikají zásadní ideje speciálně pro oblast velkoobchodu, malobchodu a reklamy. Od reklamy a propagace v supermarketech, přes design obchodních ploch a výkladů, světelnou reklamu, pokladní a chladící systémy, management dodavatelských řetězců, až po ochranu zboží, či výstavbu expozic.

S padesát let trvající tradicí, v duchu dvoubarevného loga vzájemně propojených šipek, se veletrh EuroShop prezentuje všude tam, kde se nabídka potkává s poptávkou.

og 2

Největší světovou AV SHOW hostilo výstaviště RAI Amsterdam

10. 2. 2020

Integrated Systems Europe je největší show AV a systémové integrace na světě. ISE 2020 se koná v RAI Amsterdam ve dnech 11. až 14. února. ISE se vyznačuje nabitým programem konferencí, přednáškami a vzrušujícími funkcemi show-floor. Tento veletržní gigant je navíc ideální základnou pro vytváření sítí, socializaci a rozvoj nových obchodních kontaktů.

Og 3

Mezinárodní veletrh marketingu ovoce a zeleniny

5. 2. 2020

Každý rok navštíví FRUIT LOGISTICA 3 200 vystavovatelů a 78 000 odborných návštěvníků, aby využili svého obchodního potenciálu v rámci mezinárodního obchodu s čerstvými produkty.
FRUIT LOGISTICA pokrývá sektory podnikání s čerstvými produkty a poskytuje ucelený obrázek o nejnovějších inovacích, produktech a službách v mezinárodním dodavatelském řetězci.

og 4

BUDMA představila nejnovější nabídku stavebních technologií

4. 2. 2020

Mezinárodní veletrh BUDMA je jedním z nejdůležitějších míst pro setkávání producentů a distributorů moderních technologií a stavebních materiálů s obchodními zástupci, architekty, dodavateli a investory v Evropě. Budma představuje nejnovější nabídku produktů, technologií a služeb téměř 1000 firem z Polska i ze zahraničí. 4 dny stavebního veletrhu v Poznani jsou plné tržních premiér, produktových zpráv a významných událostí zaměřených na nejaktuálnější čísla stavebního průmyslu.

og 5 nový

Přední zahradnický veletrh pod značkou IPM ESSEN

27. 1. 2020

Mezinárodní veletrh rostlin IPM se koná každoročně v Messe Essen od roku 1983. Vystavovatelé zde prezentují produkty, které jsou udržitelné a vhodné pro změnu klimatu. Patří k nim odrůdy rostlin a keřů tolerantní vůči teplu a chladu, ekologická a úsporná obalová řešení, organická hnojiva a substráty, čištění vzduchu, snadno ošetřitelné pokojové rostliny a květináče vyrobené z udržitelných a biologicky rozložitelných materiálů.

og 6

BSL Industrie součástí DACH+HOLZ ve Stuttgartu

26. 1. 2020

Veletrh DACH+HOLZ je nejvýznamnější a největší veletrh, který představuje celou šíři nabídky odvětví pro dřevěné konstrukce, vnitřní výstavbu, stěny, střechy s důrazem na vysokou kvalitu. Posledního ročníku veletrhu se zúčastnilo 581 vystavovatelů z 22 zemí na výstavní ploše 70 000m2 a navštívilo jej 45 000 odborných návštěvníků z 80 zemí, z nichž 73% má rozhodovací pravomoc ve své firmě. Veletrhu DACH+HOLZ se účastní všichni nejvýznamnější evropští výrobci a značky, dvouletý cyklus pořádání veletrhu zajišťuje silný inovační potenciál a je pro návštěvníky velmi atraktivní.

og 7nový

První veletrh roku 2020 hostil německý Frankfurt

3. 1. 2020

Heimtextil je největší mezinárodní veletrh bytového textilu, který se každoročně koná v německém Frankfurtu. Heimtextil otvírá sezónu pro nové trendy a textilní inovace. Najdete zde vše na jednom místě: interiérový textil, design interiéru a trendy v interiéru. Nikde jinde se nesetkáte s tolika návštěvníky, kteří hledají vzory, barvy a trendy sezóny.

og 8nový

Paysalia se po dvou letech vrátila do Lyonu

2. 12. 2019

Začátkem prosince hostil francouzský Lyon přední evropský veletrh se zaměřením na zahradu, zahradní vybavení, květiny a vše spojené s tímto odvětvím. Na atypické ploše 84m2 jsme připravili expozici pro italskou společnosti Innocenti & Mangoni Piante, která návštěvníkům představila širokou škálu okrasných rostlin.

og 9nový

Juta a.s. se představila na veletrhu FSB

5. 11. 2019

Tentokrát jsme se přesunuli na moderní výstaviště v centru Kolína nad Rýnem, kde se ve dnech 5. - 8. 11. 2019 konal přední světový veletrh pro životní prostředí ve městech, veřejné prostory, sportovní zařízení a zařízení pro volný čas. Setkat se zde můžete se zástupci na mezinárodním trhu z oblasti architektury, obcí, sportovních a sportovních klubů. Vystavovatelé a návštěvnící přicházejí do Kolína nad Rýnem, aby viděli klíčové trendy, objevovali inovace, vyměňovali si nápady s průmyslovými partnery a hledali správná řešení pro své současné projekty.

og 11

Odborníci ve stavebnictví a architektuře se setkali v Paříži

3. 11. 2019

Veletrh Batimat spojuje inovační profesionály již 60 let. Je to místo, kde se setkávají odborníci ve stavebnictví a architektuře. Na výstavišti Villepinte nedaleko Paříže jsme opláštili klientovu konstrukci, která zároveň sloužila jako vystavovaný produkt. Po přídání několika designových a atypických prvků působila expozice decentním dojmem, a tak lze naši první francouzskou misi považovat za velice úspěšnou.

og 12

Brusel hostil nejznámější veletrh autobusů a autokarů

17. 10. 2019

Společnost GDP Koral si nenechala ujít veletrh Busworld, který je se 48 lety zkušeností nejstarší a nejznámější výstavou autobusů a autokarů na světě. Busworld Europe se do roku 2017 konal každé dva roky v malém městě Kortrijk v Belgii. Od roku 2019 se koná v Bruselu, hlavním městě Belgie.

og 13

Výstava kompozitních profilů v Krakowě

7. 10. 2019

Ve dnech 8. - 9. 10. 2019 se na výstavišti v Krakowě uskutečnil mezinárodní veletrh kompozitních materiálů, největší svého druhu na území Polska. OG - EXPO Design připravila na tuto akci expozici pro firmu GDP Koral Composite, která se zabývá výrobou tažených kompozitních profilů a nosných konstrukcí.

og 14

Sibos 2019 zavítal do britské metropole

23. 9. 2019

Sibos je každoroční konference a veletržní akce organizovaná společností SWIFT pro finanční průmysl. V roce 1978 se událost SIBOS stala předním obchodním fórem pro globální finanční komunitu, aby se debatovalo a spolupracovalo v oblasti plateb, cenných papírů, správy hotovosti a obchodu. Podařillo se nám naplnit všechny požadavky italského klienta s rádiusovými prvky a prosvětlenou grafikou ( Lightboxy ), a tak si společnosti TAS Group specialiuzující se na softwarová řešení pro elektronické peníze, platební systémy, kapitálové trhy a rozšířené podnikání mohla tento prestižní veletrh užít ve velice reprezentativní expozici.

og 15

Konference v Irsku

9. 6. 2019

V hlavním městě Irska se ve dnech 9.-12. června 2019 uskuteční evropská konference, která je zaměřena na obor hrudní chirurgie. OG-EXPO Design bude jako realizátor veletržní expozice pro Ezisurg Medical součástí této události v Dublinu, kam se sjedou světové špičky tohoto oboru.

ESTS Meeting

TECHTEXTIL 2019

13. 5. 2019

V termínu 14.-17.5. 2019 se v německém Frankfurtu uskuteční mezinárodní veletrh TECHTEXTIL 2019, který je zaměřen na technické a netkané textilie. Na tento prestižní veletrh připravujeme expozici pro společnost JUTA A.S.

JUTA A.S. je výrobcem širokého sortimentu produktů pro stavebnictví a zemědělství, obalového materiálu a materiálu pro technické účely.

58727311_313889825972056_391384469715550208_n